Everyday Real Me!Vítam ťa na mojom blogu (teda skoro blogu)

Prvé slovo platí, ale druhé ho predbieha

Publikované 11.02.2016 v 15:17 v kategórii Články, prečítané: 133x

Nechápeš nadpis? - najprv ti poviem že budem s tebou, ale potom si to rozmyslím.
Ahojte všetci!
Dlhšie sa nedialo nič zaujímavé čo by ma inšpirovalo k článku, ale dnes priam vybuchla sopka.
Predstavte si situáciu:
Dohodnete sa s kamošom že idete do kina. Tešíte sa, všetko super ale pol hodinu pred kinom vám kamoš zavolá že nejde. Neznášam to! Ale toto nie je ani z ďaleka také, ako keď sa dohodnete že budete spolu na izbe počas 5 dní, ale na poslednú chvíľu sa to zmení, no ten kamoš vám už ani nedá vedieť, že s vami nechce byť. Proste sa to dozviete ako hotovú vec (ešte k tomu nie od toho človeka), že on už je s niekym iným a vy máte smolu. Ide ma poraziť! Keby aspoň má toľko charakteru, že vám to oznámi, aby ste vedeli na čom ste..  A potom, keď už vie že vám to povedal niekto iný, pokojne sa ide s vami rozprávať, ako by sa nič nestalo. Ale stalo sa, a veľmi veľa!  Podla mňa by si ľudia mali uvedomovať že nemajú brať ohľad len na seba ale aj na ostatných.

Toľko k mojej nepríjemnej skúsenosti.
Chcem sa vás opýtať, máte aj vy takéto skúsenosti?
Ak áno, rozhodli ste sa osloviť osobu ktorá vás okašlala, alebo ste si povedali že kašlete aj vy na ňu? Budem rada ak napíšete :)
Vaša anonymka

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • An 25.02.2016 v 09:15 Anonymka úplne s tebou súhlasím. Toto nenávidím aj ja a s tou izbou si mala pravdu. Kamoška ťa odkopne a ty musíš byť na izbe s najväčšou outsiderkou alebo nejakou čudáčkou z ineho ročníka


 • everyday-real-me.infoblog.sk 07.03.2016 v 17:14 Ahoj An, prepáč že odpisujem tak neskoro, ale mala som kopu vybavovačiek. Presne pre toto sa oplatí vyberať si kamarátov poctivo a ako zisťujem takí ktorí rýchlo prídu aj rýchlo odídu :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?