Everyday Real Me!Vítam ťa na mojom blogu (teda skoro blogu)

Prvá láska

Publikované 30.01.2016 v 22:03 v kategórii Články, prečítané: 121x

(UPOZORNENIE : toto je môj prvý článok, tak to prosím berte s rezervou)
Zdravím vás. Včera som bola na oslave mojej veľmi dobrej kamarátky. Zabávali sme sa so všetkým čo k tomu patrí ( nemám v pláne to menovať :D ),ale keď sme ostali samé dve, začali sme sa rozprávať. Bol to dôverný rozhovor o našich obavách a pocitoch, takže niečo také ako môj skoro blog. Prišli sme na tému chlapci (najobľúbenejšia téma dievčat, ako inak :D ) a riešili sme to čo zvyčajne... Nové objavy, kto s kým chodí, kto sa s kým rozišiel, koľko to tamtým vydrží a tak...

Ale potom ma napadla jedna vec. Spomenula som si ako moja teta raz hovorila o prvej láske. Opisovala to ako najkrajšiu vec na svete. Vravela že k prvej láske patria trapasy, červenanie sa, koktanie, nesmelé komplimenty a oťukávanie sa... A ja som si tak nejak uvedomila, že toto v dnešnej dobe  je skôr ojedinelé. Ako samozrejme že sú prvé lásky, ale nie také ako kedysi. Mám na mysli, že keď si teraz už aj nájdeš niekoho takého, kto by mohol byť potencionálny objav, väčšinou už  technika flirtovania a balenia nie je taká romantická a nesmelá ako kedysi. Tým myslím že chalan už presne vie ako na dievča, ako keby mal 20 rokov a 100 vzťahov za sebou. Málo ktoré dievča nájde romantickú dušu, s ktorou prežije takú prvú lásku, ako opisovala moja teta.Ale ja dúfam že ešte stále sa niekde nájdu takí chlapci, s ktorými sa to zažiť dá.


 Neviem vám presne opísať ako to myslím, ale dúfam že ste ma aspoň trochu pochopili. Budem rada ak mi napíšete, či už na mail, alebo do komentáru a poviete mi, ako to vnímate vy.
Vaša anonymka

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Mrs.Anonym 31.01.2016 v 09:54 pekný a hlavne úprimný článok : )


 • everyday-real-me.infoblog.sk 31.01.2016 v 17:47 ďakujem veľmi pekne, v tomto úprimnom duchu by som chcela viesť tento skoro blog :)


 • An 03.02.2016 v 14:56 ahoj
  to som znova ja An ibaže na svojom blogu som urobila o tvojom blogu článok ak ti to nevadí a Mrs.Anonym som bola tiež ja len som sa premenovala
  ps: píšem to v jeden den ale bolo mi blbe napísať 3 komenty na 1 článok.


 • everyday-real-me.infoblog.sk 04.02.2016 v 13:49 Ahoj "znovu An" vôbec mi to nevadí, tvoje slová ma veľmi potešili a zdvihli mi náladu :) som veľmi rada že si si našla čas na prečítanie môjho blogu a taktiež aj čas na napísanie článku :) som ti vďačná a dúfam že aj ostatné články sa ti budú páčiť :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?