Everyday Real Me!Vítam ťa na mojom blogu (teda skoro blogu)

Náladový deň

Publikované 04.02.2016 v 14:48 v kategórii Články, prečítané: 129x

Zdravím vás ľudkovia!
Včera som mala deň, ktorý volám "náladový deň" ...
 -Určite poznáte tie dni (najmä pri takomto počasí),keď vás proste nič nebaví, nič sa vám nechce,nikto vás nezaujíma,(teda až na jednu osobu,ktorá sa však nezaujíma o vás-možno každé 3 dievča pozná tento pocit) a ja veru nemám rada,keď ma prepadne takáto nálada keď na ňu nie som pripravená.Väčšinou si otvorím čokoládu,pustím pesničky a škriabem do môjho denníčka (ano mám aj obyčajný denník ale o nič neprichádzate) aký strašný je tento deň a skladám básne znovu o tom aký je tento deň strašný :D. Ale včera som nemala náladu na starú rutinu a sebaľutovanie (neviem či také slovo existuje, ale teraz už určite ano). Obliekla som si najstaršie tepláky ktoré mi skriňa vypľula, mikinu po babke, bundu, zdeformované topánky do škaredého počasia a samozrejme som si neodpustila ani sluchátka. Kam som išla? Ani neviem. Proste som sa rozhodla že sa z tejto nálady vyprechádzam! ( znovu nové slovo- niečo ako dostať sa zo situácie pomocou prechádzania :D )

Ako som sa tak prechádzala (mimochodom nespomenula som že pršalo) pozerala som sa na prázdne dvory a ulice. V domoch sa svietilo a ja som rozmýšľala, čo asi tak tí ľudia robia. Možno pozerajú telku, alebo sa rozprávajú s rodinou, ale možno majú takú náladu ako ja. Vtedy som mala chuť pootvárať všetky dvere a okná na ich domoch dokorán a nahlas zakričať: ,, Hej ľudia, tí čo máte takú náladu ako ja, KU MNE! Ideme sa z toho vyprechádzať! " Namiesto toho som si pustila môj "badnáladový playlist" v ktorom sú pesničky ako Photograph (Ed Sheeran), Locked Away (nespomeniem si kto), Love yourself (Justin Bieber) - proste všetky pomalé pesničky pre túto situáciu, a ďalej som sa prechádzala po daždi (troška kýcham ale to je len vedľajší účinok) a rozmýšľala. Vtedy ma napadlo, že o tom napíšem na blog a spýtam sa vás, čo v takýchto chvíľach robíte vy?Takže vás teraz vyzývam, aby ste do komentáru napísali ako sa vysporiadate s takouto náladou vy, čo robíte, nad čím premýšľate, proste všetko čo vás napadne :) Tak si vypukajte prsty, hupsnite na klávesy a napíšte nejakú super radu ako využiť čas s takouto náladou ;)
Vaša Anonymka

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Anonymný 04.02.2016 v 18:07 Ehm... spím :D


  Ale ne. Vlastně si začnu číst knížku, poslouchat hudbu nebo, no, spát :D
  No takovéhle nálady nemívám často


 • everyday-real-me.infoblog.sk 04.02.2016 v 19:28 aj spánok je veru dobrá rada :D a knižka znie super :) vieš poradiť aj nejakú konkrétnu, možno tvoju obľúbenú?


 • Anonymný 05.02.2016 v 18:39 No... vím XD. Jestli se ti nebudou líbit, promiň(detinské):(. Ale mám tady(v slovenčine XD):
  Milý denníček(všechny sou super ;))
  Moja sestra upírka(hocijaká část ;))
  Princezná Pia
  Nwm, či se ti budou líbit XD, jestli ne, promiň :,(


 • everyday-real-me.infoblog.sk 06.02.2016 v 19:50 Určite pozriem obsahy :) ďakujem


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?